Courtney “vë” mend; rikthehet me bashkëshortin (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiNë 2011, kur ishte vetëm 16 vjeç u bë e famshme për vendimin për t’u martuar me një 51-vjeçar dhe kritikave që vërshuan pas këtij vendimi.


E që prej asaj kohe fama e Courtney Stodden, sot 20 vjeç, është rritur vazhdimisht. Në fillim të këtij viti vajza amerikane e spektakleve u nda përkohësisht nga bashkëshorti i saj aktor dhe shpjegoi në media se vendimi ishte marrë prej saj për të patur më shumë liri për të shijuar jetën.E duket se Courtney ka përfunduar argëtimin dhe gjatë një dalje “vrasëse” në një nga mbrëmjet festive hollivudiane njoftoi se ishte rikthyer me bashkëshortin e saj.“Kapitulli egoist i jetës time përfundoi. Kam patur marrëdhënie me meshkuj të tjerë gjatë kësaj kohe, por kjo nuk quhet tradhëti. Ne ishim të ndarë. Unë jam e dashuruar me Doug dhe martesa jonë është më e fortë se kurrë”, thotë ajo. 
Top