Chat ne fund te faqes

A e perdorni chatin qe ishte ne fund te forumi?


  • Total voters
    3
  • Poll closed .

Al-Punk

Still here
Dje kemi bere disable ate chat-room ne fund te faqes per probleme sigurie.
Do doja te dija ne e gjenit te nevojshme apo jo qe te kuptojme ne ia vlen ta rivendosim...
 

backdoor

Primus registratum
Siguria, asgjë më shumë kërcënuese, kështu që unë do të ju rekomandojmë që të mundësojë chat
 

dr love

Locus omnem
Dje kemi bere disable ate chat-room ne fund te faqes per probleme sigurie.
Do doja te dija ne e gjenit te nevojshme apo jo qe te kuptojme ne ia vlen ta rivendosim...
cfar sigurie....do te thuash se lexohet nga te tjeret???
po bisedat private ...jan vertete private..apo na genjen mendja?
 

dr love

Locus omnem
Mua s'me plas shume per chatin.se shum rralle e kam perdorur.
s'hyj per chat ktu...po privatsia eshte e rendesishme per kredibilitetin e kti forumi...
do ishte zhgenjyese e kunderta.
 

Hektor12

Locus omnem
Mua s'me plas shume per chatin.se shum rralle e kam perdorur.
s'hyj per chat ktu...po privatsia eshte e rendesishme per kredibilitetin e kti forumi...
do ishte zhgenjyese e kunderta.
Mire mire vazhdo se mire e the po kujt ja thua se ...
 

Hektor12

Locus omnem
Mire ka bere qe e ka heq se na cane veshet duke kerkuar edhe me shit organet imagjino sikur me qene trafikante organesh :p
 

backdoor

Primus registratum
You can completely restore the cometchat for this you just need to update to the latest version
 

Hektor12

Locus omnem
hajt varja se mos mbeti cati me zgjidh pune, cave u ka prish pune po varia ... pune virtuale dhe asgje te mos merret seriozisht , ...
 

Hektor12

Locus omnem
po kaq shume qenkan prekur sa akoma i japim rendesi mire kane bere se vinin kerkesa te cuditeshme ... i befasuar kam mbet ...
 
Top