Chat me Video-Kamera

A do donit nje chat me video-kamera ne forum?


  • Total voters
    5
  • Poll closed .

Al-Punk

Still here
Ka nje plugin te ri te Chatit ne fund te forumit qe lejon dhe biseda me video-kamera.
Per ta upgraduar duhen ca para (qe dalin gjithmone nga i njejti xhep :p) prandaj me pare doja te pyesja sa e rendesisshme eshte per ju te kishte nje chat me web-cam ketu.
Do ju pelqente si ide apo eshte e panevojshme?!
 

Dreamer

Under the Dome
Interesante ;)
Besoj do prit ca kohe dhe ta shikojme nqs ja vlen ta vejme
Pastaj varet edhe sesa kushton edhe plugin ...psh kushton 20€ ja vlen sepse i jep pike forumit eshte dicka plus qe edhe mund te perdoret.nqs shifra eshte me e madhe besoj duhet shikuar me me kujdes se kohe krize :D
Rrespekte
 

scadarsko

Locus omnem
Ja vlen keshtu forumi behet me réal. N lidhje me vleften monétaire a duhet te ju paguajme juve apo cdo hère qe bejme webcam, kerkohet pagim?
 

Al-Punk

Still here
Ja vlen keshtu forumi behet me réal. N lidhje me vleften monétaire a duhet te ju paguajme juve apo cdo hère qe bejme webcam, kerkohet pagim?
Jo jo, sherbimi kuptohet eshte falas per anetaret! Thjesht duhet te paguhet dicka per sistemin dhe doja ta dija a ia vlen para se te shpenzohej prap. Sic e shihni forumi nuk ka reklama ne kete cast.
 

scadarsko

Locus omnem
Jo jo, sherbimi kuptohet eshte falas per anetaret! Thjesht duhet te paguhet dicka per sistemin dhe doja ta dija a ia vlen para se te shpenzohej prap. Sic e shihni forumi nuk ka reklama ne kete cast.
Po e vertet pervec disa reclamave per shitje shtepiash, nuk keni tjera. Ky qe ka ven reklama shitjeje pse lejoni ?tjetra shpenzime te tilla asnjeher nuk i reclamoni antareve?
 

Al-Punk

Still here
Po e vertet pervec disa reclamave per shitje shtepiash, nuk keni tjera. Ky qe ka ven reklama shitjeje pse lejoni ?tjetra shpenzime te tilla asnjeher nuk i reclamoni antareve?
Jane njoftime dhe jo reklama! Po shohim mundesine e nje seksioni ku ka njoftime nga anetaret dhe te tjere per te rritur interaktivitetin, por pa ndikuar pjesen tjeter te forumit.
 

Mistrec

Forumium maestatis
Ka nje plugin te ri te Chatit ne fund te forumit qe lejon dhe biseda me video-kamera.
Per ta upgraduar duhen ca para (qe dalin gjithmone nga i njejti xhep :p) prandaj me pare doja te pyesja sa e rendesisshme eshte per ju te kishte nje chat me web-cam ketu.
Do ju pelqente si ide apo eshte e panevojshme?!
Shum fiks me web-cam per ata qe sduan te flasin ne web-cam ta fikin... ose mbyllin po do jet me fiks me web ;) kshuqe ti them lamtumir edhe chatit se na u ben ato ban si buka qe ham :p
 
Top