cfar eshte dashuria???

Hektor12

Locus omnem
po ne qe se pime cajin hahah. per mua ka shume dashuri ... mos ta ndajme vecmas per nje person
 

joetisti_

Locus omnem
Nganjehere jeta eshte e cuditshme. Dashurohemi me personat qe na lendojne, dhe trajtojme keq personat qe realisht na duan shume.
 

Hektor12

Locus omnem
dashuria ska fjale, perkufizim kufij limite,, eshte jeta rrahje e zemres dhe frymemarrje e shpirtit
 

Hektor12

Locus omnem
per mua edhe kur rihem zihem puthem qaj merzitem gezohem jetoj ne fund te fundit. cdo moment i jetes eshte i tille
 

joetisti_

Locus omnem
S'e di, por e pranoj krahehapur si ndjenje. Me ka dhene kenaqesi me ka shkundur nga themelet, me ka pelqyer me ka dhene nje si shije humbetire por, une krahet hapur i mbaj ne perjetesi.
 

ShKoDRaN_PuRo

Papirus rex
Jeta eshte pikerisht si nje pikture. Vizato linjat me SHPRESE. Fshiji gabimet me TOLERANCE. Ngjyej furcen me shume DURIM dhe ngjyrose ate me DASHURI

 

Dreamer

Under the Dome
Dashuria eshte nje force e eger.Kur tentojme ta kontrollojme na shkaterron,kur tentojme ta burgosim na ben skllever,kur tentojme ta kuptojme na ben ben konfuz e te humbur!
 

SNAP

Papirus rex
"Dashuria" Eshte sikur po blem nje pale kepuce ne dyqan, ne fillim te shkon syri tek te bukurat, elegante, finot,
pastaj ne fund mer ate qe ndjehesh me reate
 
Top