Cak rrahma goten ........ gezuar

skodrinon

Primus registratum
Cak rrahma goten ........ gezuar

Thash po ju pershendes te tanve ju qe hyni ne af dhe veçanerisht tek Shkodra on line me rastin e Krishtlindjeve dhe Vitin e Ri me kete kang (EMRİ İ TEMES)edhe po patet deshire mund te shkruani edhe si mendoni ti kaloni kto festa .Edhe njeher gezuar te gjithve ciao /pf/images/graemlins/smile.gif
 

rovena

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

gezuar te gjithve nga una.....
festat mezi po i pres me shku me e dridhe ne
muzike shqip....dmth ne mramjen e vitit te RI
 

albscutar

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

Pershendes te tan shkodranet qe nodhen ne ket forum.

Gezuar krishtindjet dhe vitin e ri 2003

G /pf/images/graemlins/wink.gif E /pf/images/graemlins/wink.gif Z /pf/images/graemlins/wink.gif U /pf/images/graemlins/wink.gif A /pf/images/graemlins/wink.gif R

:rockband: :rockband: :rockband:
 

bellisima

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

Me rastin e Krishtlindjes eve Vitit te Ri, une persendes mamin, *babin* /pf/images/graemlins/frown.gif , motlen vlain, kuslinen, kuslinin, te xif ata ce me duan ve i dua eve te xif ato ce i dua ve sme duan.

UUUuuu persendes eve kojshin eve kojsijen /pf/images/graemlins/smile.gif eveeeeee TY /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

Shpresojm se vitin tjeter t`bajm ma shum qejf..
Gezuar festat te gjith shqiptarve...
Do ta coj nje teke raki per ju naten e vitit te ri.. :thumbsup:
 

bebi

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

<ul type="square">
[*]


[/list]
qe edhe un po vij me dhurata

 

Sara

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

Gezuar Vitin e Ri dhe Krishtlindjet.Ta kaloni sa me bukur.Nese jeni larg familjeve shpresoj vitin tjeter ta festoni te gjithe bashke. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

me duket se bicikleta i duhet babes tand me t'vu ty n'kosh /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

drini@

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

5 Heronjt ju uron te gjithve, gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2003.

GEZUAR SHKODRA FESTAT DHE KENAQE SHQIPERIN EDHE KETE VIT ME HUMORIN TEND.

Edhe nje here GEZUAR. :thumbsup:
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

si dukati i vogel je
hajde shpirt e rri me ne
paska dale nji ganxhe e re
era drandofil po i vjen!

hajde CAK rrahma goten
mos me len si te vorfen
hajde!!!

per shume vjet, pershendetje tanve!
krishtlindjet dhe vit te ri...
 
H

harap

Guest
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

kujdes mos tju thehen gotat prandaj une po marr gote plastike ma mire.
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

jo dyshe skodrinon, e bajme nji TRESHE me blue!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif

del ma bukur tham vete...
 

djal

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

Perpara se te nesh Goten Dua T di se Cfar Pijet Jeni Tuj Pi Ju Te Turqis!!!
 

bebi

Primus registratum
Re: Cak rrahma goten ........ gezuar

Fillimisht postuar nga nak:
[qb]jo dyshe skodrinon, e bajme nji TRESHE me blue!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif

del ma bukur tham vete...[/qb]
u wish man! keep dreaming buddy /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top