Bukuroshja: Adriana Lima prezente edhe në “US Weekly” (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiAdriana Lima tregon linjat trupore të një modele, e veshur me një fund, në një event të organizuar për “US Weekly”.
Ajo ka rreth 20 vite eksperiencë në modelim, dhe sigurt mund të themi që Adriana Lima di si të duket bukur.Modelja 33 vjeҫare ishte një nga fytyrat më të respektuara në eventin “US Weekly Most Stylish New Yorkers” , që ishte organizuar të mërkurën, shkruan DailyMail.Ajo ishte një nga 25 aktoret, modelet dhe personat televiziv të njohura në këtë ngjarje të mbajtur në Patkoi Diamond në Hotel Paramount. Ajo definitivish nuk e dëshproi askënd me pamjën e saj, pasi dukej shumë seksi e veshur me një fund me shumë ngjyra. 
Top