Faqe e re Big Brother Vip

BigVIP

Primus registratum
Pershendetje te gjithe anetareve.

Doja te ju prezantoja faqen time dhe te miqve te mi Big Brother Albania Vip . Eshte nje faqe e hapur nga fansat jo zyrtare. Webfaqe dedikuar edicionit Vip te Big Brother Albania i cili pritet te filloje se shpejti ne ekranin e Top Channel . Mendohet se do prezantohet nga Ledion Lico. Banoret do jene Vipa te Shqiperise, Kosoves e Maqedonise.

Per me teper ju ftoj te ndiqni faqen tone. Do mund te shikoni Live 24 ore ne 24. Gjithashtu do postohen te gjithe lajmet e dites se cfare ndodhe ne shtepine me te famshme ne Shqiperi. Permbeldhaj ditore dhe e Show te se shtunes do jete me video ne youtube.

Shpresoj te na ndiqni.
Faleminderit.
 
Top