Atletika shqiptare

Tony326

Primus registratum
Atletika shqiptare

Sot dua te shkruaj per mbretereshen e sporteve atletiken, qe ne vitet e fundit po i humbet emri ne arenen e sportit shqiptar,
c,mendime keni ju per atletiken ?
 

Guest
Re: Atletika shqiptare

TONI 326

Ke shume te drejte por kuptohet perse?

Sepse ne SHQIPERI te jesh Futbollist i mire dhe nuk mund te fitosh aq sa meriton,dhe te jesh nje Atletist nuk bohet llefe fare prandaj kane te drejte qe ikin te ghithe.
 

Tony326

Primus registratum
Re: Atletika shqiptare

hej Indiano

kam marre pjese vite me rradhe si atlet dhe kam patur fatin te bej gara se bashku me atlete te njohur te atletikes shqiptare si pavllo Mihali, Ajet toska, klodeta gjini etj dhe e njoh vetemohimn qe kane pPATUR ATLETET TONE: jemi i vetmi vend ne Evrope qe nuk kemi akoma Stadium me piste gome por vetem me dhe te kuq....miresevini ne ABSURDISTAN
 

Guest
Re: Atletika shqiptare

Toni 326 ne çfare ke konkuruar ne atletike, dhe me çfare ekipi.
 

Tony326

Primus registratum
Re: Atletika shqiptare

kam bere kercim me shkop per klubin 17 nentori, qe nga mosha e femijerise deri ne korrik te 90 kur ika me Ambasadat.
 
Top