Ankesat ndaj Moderatoreve dhe Administratoreve

Balahk

Locus omnem
Une them qe @Seyfert nuk e ka vendin tek kjo teme,sepse kjo eshte teme,ankesa ndaj moderatorave,por sygjeroj te hapesh nje teme:ANKESA NDAJ VETES" beni ju revulucionin e do ju vijm ne tjeret pas :D
 

Universal

AnonymouS
Eshte per tu ardhur keq qe kur moderatoret I kthejne temat ne. chit chat, e te gjykosh anetaret.

Ju lutem merni masa te pakten jo ne tema qe ka vlere diskutimi e forumi, shendet.
 

Balahk

Locus omnem
Eshte per te ardhur keq kur moderatoreve u lejohet te perdorin fjalor banal ndaj antareve femra.edhe nuk merret asnje mas.dhe me e bukura,ai moderator,ka fytyre te ankohet.
 

Seyfert

Valoris scriptorum
Une them qe @Seyfert nuk e ka vendin tek kjo teme,sepse kjo eshte teme,ankesa ndaj moderatorave,por sygjeroj te hapesh nje teme:ANKESA NDAJ VETES" beni ju revulucionin e do ju vijm ne tjeret pas :D

Po veruni kycin dhe lirise se fjales ne forum se dhe kjo ka ngelur pa bere. Kam shpehur dicka qe per disa nuk qenka e pelqyeshme. Ketu ka vend shprehja "E verteta vret". Nejse, nuk dua te replikoj me njeri per mendimet personale te gjithesesilit. Bye.
 

king_007

Primus registratum
ckemi kam 4 muje i rregjistruar dhe dua te behem Aop mundeni te me beni te dhoma shqiperia ??? nick e kam kingu_007
 
Last edited:

Ameliè

Forumium maestatis
Une skam ankese por se dija qe kisha dhene konsensus qe e me shkruanin me email , kthehu ne forum
Nese e kam bere, si ta heq, ku, qysh tek?
 

gurax

Pan ignoramus
Ameliè , ne seksionin e profilit personal ka dy seksione, "Contact Details" dhe "Privacy". Atje ka nga nje opsion "Receive site mailings". Ka shume mundesi te jene ato opsionet qe kerkon.
 
Top