Abuzimet vazhdojn....vec se ndryshojn nickname :D

Namelessnetwork

Primus registratum
Pershendetje Staf i ”nderuar“

per ato qe e meritojn ti quajm te nderuar dhe jo per abuzuesit!

Do ti ngjis disa logse te cilat e tregojn qarte dhe mir sjelljen e nje pjestarit te stafit tuaj dhe pastaj beni vet vlersimet.....nuk eshte kjo hera e pare dhe as e 50x por aty e 100x mundet te jet
*Gjithsesi mendoj se personi ne fjale vet nxit sherr dhe eshte shume e veshtir per mua si user i thjesht te ri dhe te duroj ate sjellje prej nje Neandertaler*
Pastroni stafin @DarKSouL @KADAFI
Se kshu nuk ben ore nuk eshte ne rregull fare!!PS jorina
 

Attachments

Namelessnetwork

Primus registratum
Nderkohe u bente gjurulldi ne main dhe zoteria skishte pune tjeter pervec se te nxjeri mllefin e tij dhe kto tjeret tolerohen me kte fjalor!

Nje gje nuk e kuptoj i shifni apo beni sikur nuk i shikoni....gjithsesi kaq e kishte kurioziteti im lol

Pres naj pergjigje konstruktive dhe jo nga ato ”jorina Po ti ke shar vet e bla bla“
 

Attachments

DarKSouL

Forumium maestatis
Pershendetje Namlessnetwork,

I lexova logset me kujdes dhe mund te them qe sjellja e operatorit eshte pak e nxitur ne kete rast.
Por perseri nuk jane logset e plota (se cfare ka ndodhur rreth 10 min para se vendosej ban/kb nga ana e operatorit).

Gjithsesi operatori do te keshillohet qe mos te ndodhin me raste te tilla.
Gjithashtu dua te te keshilloj dhe ty qe te mundohesh te chatosh normalisht, pa grricur cdo operator te mundshem, ne menyre qe t'i shmangim dhe keto konflikte te kota.

Faleminderit
 
Top