Abuzime Extreme

Z-amira

Primus registratum
Cpaski qen mor burr i dheut qe sme lat rehat i here te bej chat pv!
keni probleme me veten dhe kerkoni vemendjen time??
nuk e di cfare po ndodh me stafin tuaj dhe te them te drejten as nuk me intereson, por do Isha happy te me lenit rehat :D
nuk ju shaj, nuk ju ngacmoj, nuk ju flas fare
keni injorim total promiss lol


P.S nese ka nevoj per logse me thoni ti bej Upload te gjitha sepse nuk Isha fare main Isha pv me disa cuna =)

@DarKSouL @Albanoooo @Timi @KADAFI
 

Attachments

 • D72C6153-C272-4A4E-ADAD-C93159200365.jpeg
  D72C6153-C272-4A4E-ADAD-C93159200365.jpeg
  1 MB · Shikime: 39
 • 7B4AE28C-CCF4-4FC8-A84C-7A2A9494BC19.jpeg
  7B4AE28C-CCF4-4FC8-A84C-7A2A9494BC19.jpeg
  526.3 KB · Shikime: 33
 • 970FDEEB-F982-4A05-BB80-54E57748D284.png
  970FDEEB-F982-4A05-BB80-54E57748D284.png
  417 KB · Shikime: 36
Top