A mund te dashurohesh me nje person vetem virtualisht?

Esli

Primus registratum
A mundet te dashurohesh me nje person pa e takuar ndonjehere dhe te kesh vetem kontakte virtuale?
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Ti me dukesh si dikush qe mund te bjere ne dashuri me nje person virtual POR kujdes ai person mund te jete burri yt real!


Adea
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Are you fucking kidding me?

A mund te dashurohesh me nje came plake pa dhembe dhe me tumane. Shif te emen shif te birin.

Adea
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Ne fakt mendova se ishe Aki ose katsune sepse ato e dashurojne marrezisht gurax-in i cili ndoshta fshihet se ka frike nga ato.

I vetmi njeri qe nuk e hengri mollen ishte Universal-i.

Ne qofte se gurax do te kishte qene mik i Universal-it atehere shanset qe ai te mos e hante mollen do te kishin qene me te medha.


El
 

Esli

Primus registratum
Ne fakt mendova se ishe Aki ose katsune sepse ato e dashurojne marrezisht gurax-in i cili ndoshta fshihet se ka frike nga ato.

I vetmi njeri qe nuk e hengri mollen ishte Universal-i.

Ne qofte se gurax do te kishte qene mik i Universal-it atehere shanset qe ai te mos e hante mollen do te kishin qene me te medha.


El
Atehere i bie qe jam Aki ose Katsune sepse realisht, qoft mire a keq, une dashuroj marrezisht. Vetem kur dashuron marrezisht ja kupton shijen dhe vetem atehere eshte e vertete
 
Top