“Para se të zhvishemi, le të hamë diçka”!!! (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiDenzel Washington ka famë në Hollivud si një xhentëllmen i vërtetë dhe në një intervistë radiofonike aktori zbuloi pse e ka marrë këtë famë.
Protagonisti i filmit ‘Flight’ tregoi si përgatitet për skenat e “nxehta” duke thënë se i pëlqen të njihet me aktoret para se të xhirojnë skena nudo.“Në filmin ‘Flight’, skena e parë ishte me aktoren Nadine Velazquez, e cila shihet nudo. Mendova që do ishte mirë të dilnim për të pirë ose ngrënë diçka para se të rrinim gjithë ditën pa rroba”, tha Washington.
Ai shtoi edhe se para se të nisë xhirimi i skenës erotike, i thotë koleges: “Mos u mërzit nëse eksitohem dhe mos u mërzit nëse nuk eksitohem.”
 
Top