Sporti

Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!
Threads
231
Mesazhe
2.4K
Threads
231
Mesazhe
2.4K

Futbolli - Football - Fußball - Calcio

Diskutime mbi futbollin ne pergjithesi! Emocionet që ngjall skuadra e zemrës, humbjet, fitoret... Tifozat njeri-tjetrit!
Threads
583
Mesazhe
22.5K
Threads
583
Mesazhe
22.5K

Sporte te tjera - Basketboll- Atletike- Shah

Hapesire per cdo lloj sporti tjeter
Threads
36
Mesazhe
927
Threads
36
Mesazhe
927

Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP

Mercedes, Ferrari, Lamborgini, Aston Martin, Porche, benzine-nafte-gaz, pistona, motorr etj, cdo gje per te apasionuarit e botes se makinave e motorreve.
Threads
331
Mesazhe
3.6K
Threads
331
Mesazhe
3.6K
Top