votoni!!!

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga kacurrelsja..., 3 Jun 2017.

 1. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  Cili/a nga anetaret e forumit ju duket me i mire dhe interesant??
   
 2. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  Mendoj se Tinker Bell eshte nje vajze e mire dhe interesante....
   
  joetisti_ likes this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Awww, të falenderoj Kaçurrele :)
  Të gjitha çakurrelset ashtu janë, përshirë dhe ty. Të puth :*
   
  joetisti_ likes this.
 4. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  Flm.tinker te puth edhe une..
   
  TinkerBell likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te gjitha e kane nga nje karakterisitke (ne fakt disa) qe i ben te jene interesante:
  po e filloj me Tinker; stil perfekt, afruese, ngacmuese (e embel), dashamirese etj.
   
  kacurrelsja... and TinkerBell like this.
 6. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  S'njoh,s'di.
  HESHT atëherë. :)
   
  Artin, joetisti_ and kacurrelsja... like this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  abs: e furishme me qetesi, e papermbajshme ne trajtim perfekt te secilit/seciles, me imagjinate te bukur :)
   
 8. MrCool

  MrCool Oldschool

  Nje gje me ka lene pershtypje te ky forum, sepse gati te gjithe anetaret qe jane aktive jane te lezetshem, te ngrohte dhe te pergatitur. :)

  @joetisti_ bie ne sy me shume
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  le t'i leme komentet vetem ndaj vajzave. Atyre u perkasin komplimentet. Jan yje! :)
   
  kacurrelsja... likes this.
 10. MrCool

  MrCool Oldschool

  Jam i turpshem, skuqem po i bera kompliment ndonjeres :p
   
  kacurrelsja..., joetisti_ and guest17 like this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pse ti mendon se te tjeter jo? Mendon se une jo? :) Por, nuk na shikojne :p
  Vertet... kush e mendonte... me mundesine e internetit hyme ne bisede me kedo dhe shprehim gjithcka ndiejme!

  El@: duket sikur nxjerr embelsi edhe nga kripa, ka autoritet te kendshem si moderatore, eshte e pafajshme edhe kur gabon...
   
  kacurrelsja... likes this.
 12. Linux

  Linux think different

  Une mendoj per @wanderer, edhe pse eshte loser :p
   

Shpërndajeni këtë faqe