Vizitori.CoM - Chat Shqip

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga tupac.al, 10 May 2017.

 1. tupac.al

  tupac.al Primus registratum

  Pershendetje!!

  Meqe ketu publikohen webfaqe , po e publikoj dhe une timen! Chat Shqip , Chat shqiptar
  http://www.vizitori.com/ Faqe e vetme kompatibel me gjithe paisjet smart! 100% e konfirmuar dhe nga google :) Gjithashtu me nje risi ne Chat app (Nuk perdor as mibbit as Lightirc) Brand new for Albanian peoples!

  Faleminderit :)
   
  Lazo likes this.

Shpërndajeni këtë faqe