Video motivuese.Vlersimi juaj

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Utah199, 2 Jun 2017.

 1. Utah199

  Utah199 Primus registratum  Perndryshe "A mistake takes life",video e cila flet kunder trafikimit te njerezve jo vetem ne ballkan mo ne gjith boten.Na nevoitet vlersimi dhe mendimi juaj,dhe sipas mundesive Shperndarje.Ju faleminderit.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Video e siperfaqshme sipas mendimit tim.
  Fundin se kuptova ose me qarte...buzet kjo femra i kishte plastike ose te fryra.
   

Shpërndajeni këtë faqe