Une nuk jam NIHILIST

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Airbourne, 16 Jul 2017.

  1. Airbourne

    Airbourne Papirus rex


    Dhe ANTIKOMUNIST i TERBUAR.
    RESPEKT....FADILO.
     

Shpërndajeni këtë faqe