Spikeret e lajmeve të zhveshura në televizionin shqiptar

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga SNAP, 30 Jun 2015.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Looool...i papare je !!:)
   
  SNAP, joetisti_ and Balahk like this.
 2. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Keto po qe jane lajme interesante.
   
  joetisti_ and SNAP like this.
 3. Thamina

  Thamina Papirus rex

 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kjo video e Thamina, nuk hapet. Sa keq! :( E imagjinoj se c'mund te kishte.) Sa keq...

  Po me keto spikere po te te pyes dikush a e more vesh kete lajm dhe i thua jo, do te thote: po a i sheh lajmet ti apo jo? Do t'i pergjigjesh: sigurisht qe i shoh. Por s'mbaj mend asgje se i shoh te ai televizioni ku zhvishen :)
   

Shpërndajeni këtë faqe