Spikeret e lajmeve të zhveshura në televizionin shqiptar

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga SNAP, 30 Jun 2015.

 1. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Po pooooo...edhe numri i aksidenteve ne vend nga kto lajmeruset eshte ulur
   
  Balahk and Solaris like this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahhaha
  I rujte Zoti pra :D
   
  Balahk likes this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Lool po pres koment te joetistit:p
   
  joetisti_ likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  @joetisti_ cfare mendon per kete tv e ri?
   
  joetisti_ likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahhahahah, tani ke pyetur njeriun e duhur :D
  Po pres @joetisti_ :D çka per te thene ne lidhje me kte fenomen :p
   
  Balahk and joetisti_ like this.
 6. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Dhe joetisti nuk u fut ne kete teme lol lol
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Duro se po ben gati shkrimin :D
   
  Balahk likes this.
 8. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Ja po pres.....prita
  e shef nuk erdhi
   
  Balahk likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Loool...4 veta duke prit joetistinl
  Perfect eshte ;)
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Duro se kto temat i ka fiksim :D
  Po gjen fjalet e duhura :D
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Dale se like beri :p
   
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  joetisti_ likes this.
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  @joetisti_ po nuk shkruajte sdo futem nje jave ne Forum ne shenje proteste !!
   
  Balahk and joetisti_ like this.
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  E imagjinoj Joetistin sikur të ishte kameramani. :p
   
  Balahk and joetisti_ like this.
 15. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Zjarr Televizion - lol
  ... Nejse, eshte ne deshiren e publikut nese don ta ndjeki apo jo.... Ama k'tu ku jam une, nuk i lejojne te hapen stacione te tilla, ose pas ores 12-te te darkes. Andej kane ikur per dhjame ne pergjithesi.. po kapin Europen me hapa te shpejta. lol
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  S'i kisha pare lajmet ndonjehere duke u masturbuar, tani po me jepet mundesia :p
  Te degjosh per te vrare(qe larg qofte po do te kete lajme te tilla c'ti besh) dhe te ndiesh kenaqesi :)
  Po mua s'ma merr :( M'u prishen planet. Nejse neser do te blej antene te re. :)

  Ky duhet te jete nje hap i matur dhe i menduar si levizje paraprake per te patur nje prurje te njellojte me disa televizione te huaja ku spikeret zhvishen komplet dalengadale. Ketu te behet direkt do te krijonte vertet skandal. Eshte pak si ne rastin kur futesh ne nje det te ftohte. Fillon te lagesh trupin pak nga pak qe te ambientohet me temperaturen sepse po u hodhe direkt rrezikon infrakt.

  Per disa kohe do ta marrin audiencen e tv-ve te tjera, e besoj shume, por pastaj do te kete thjesht preference.
  Dikush do t'i doje lajmet pa sise, dikush me sise :)
   
  Balahk, Dreamer and Solaris like this.
 17. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  :hidhu::hidhu::hidhu:
   
  Balahk and joetisti_ like this.
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahahahahaha me lot
   
  joetisti_ and Solaris like this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Haha. E ku mbahet kamera me nje dore o liora :D Keshtu qe s'do ta beja dot :p
  Do me terhiqte verejtje regjisori: "mjaft fokusove tavanin, ktheje kameren nga folesja :)
   
  Balahk and Solaris like this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  A ju thash une qe po ben gati shkrimin :D
  Hahahahhahahah
  @joetisti_ for President !! :hidhu:
   
  joetisti_, Balahk and Lisa like this.

Shpërndajeni këtë faqe