Spikeret e lajmeve të zhveshura në televizionin shqiptar

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga SNAP, 30 Jun 2015.

 1. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nëse mendonit se të gjithë mënyrat për të tërhequr audiencën ishin konsumuar, atëherë gaboheni. Një televizion i ri në Shqipëri ka zgjedhur që të hyjë në treg, duke tërhequr me fizikun e vajzave.
  I çuditshëm është fakti që spikeret e lajmeve në “Zjarr Televizion”, shfaqen duke dhënë lajmet më të zhveshura seç duhet.Ndërkohë që jemi mësuar t’i shohim serioze spikeret e lajmeve, këto dy prezantuese poshtë xhaketave nuk mbajnë as bluze dhe as reçipeta.Ndoshta producentët e këtij televizioni kanë zgjedhur këtë mënyrë për të luftuan në tregun e ‘egër’ të medias, duke lënë mënjanë etikën.

  SHEKULLI.COM.AL
  zjarr1.jpg
   
  AlbiPg likes this.
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Une nuk para shikoj ndonje here lajme, por ja vlen tani te shikosh me kete televizion te ri :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  AlbiPg likes this.
 3. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ato zhvishen dhe marrin lek po te zhvishesh kot , ky eshte deshtim lol
   
  Balahk and SNAP like this.
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ajo spo cvishet kot se per leke po e ben;)
   
  AlbiPg likes this.
 5. SNAP

  SNAP Papirus rex

  PO dhe kot mund te cvishesh kur ke vape, ose kur ke sevda:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  AlbiPg likes this.
 6. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  :eek: lexo prap se se ke kapur ca kam dashur te them. Cik e thelle ske faj.
   
 7. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Fol katunarce se nuk e kapa:p:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:lol
   
  AlbiPg likes this.
 8. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  marketing hesapi... ato shesin , ne si konsumator te etur blejme
   
  Balahk, Solaris and SNAP like this.
 9. SNAP

  SNAP Papirus rex

  ;)
   
  AlbiPg likes this.
 10. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Sa bujë që bëjne lajme të tilla! Tërheqje vemendje nga problematikat e tjera.
   
  Balahk likes this.
 11. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  dmth imagjino kte tipen tu thone "Greqia falimentoi, remintancat iken per lesh,bankat ne shqiperi falimentuan " duke marre parasysh qe bankat greke zene 32% hapsires......ne hunde me shpofshin po ka marre vesh gjo njeri ca tha kjo :p
   
  Balahk and Solaris like this.
 12. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Hahahahaha këtyre i flet gjoksi! :p
   
  Balahk likes this.
 13. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  ashtu moj moter.... lum na per gjokset e ksaj se lajmet i qau me lot kjo hahahhahaha
   
  Balahk likes this.
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Prit të kalojë Joetisti këtu! :D

  Joetisti , mos dil pa thënë torbestrofkullah... :p
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 15. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  une nga anet e mia them
  hudhra speca kastraveca ...syni keq mos i pafte lol
   
  Solaris likes this.
 16. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Hahahaha marshalla , prek ndonjë gjë me dorë ne. :p
   
  Balahk likes this.
 17. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  E kom merak vete ate pjese....se helbete i del edhe risku lol
   
  Solaris likes this.
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Z qenka per ate tv,se gjynah zhvishet pa lek :p :p :D
   
 19. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Hahahahahahahahahahahahaha o Ardi , o shejtan. :hidhu:
   
  Balahk likes this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Te pakten "ulin" pak efektin dramatik te lajmeve :D
   
  joetisti_ and Solaris like this.

Shpërndajeni këtë faqe