Skandaloze: Perversiteti i gazetarit Sokol Balla në dy video erotike.

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Universal, 20 Apr 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Sokol Balla është përfshirë disa herë në skandale të ndryshme, por ky është skandali më i madh që mund të bëjë një person publik gjatë karrierës së tij. Më shumë se kaq, s’mund të bëjë

  Gazetarit të njohur të Top Channel i kanë rrjedhë dy video erotike në publik.

  Gazeta Express i posedon të dy këto video, por për arsye etike nuk po i publikojmë. Ne kemi vendosur të publikojmë vetëm disa foto nga aktet e turpshme që bën drejtuesi i emisionit kryesor politik në Top Channel, Top Story.

  Në këto video Balla – nga një dhomë hoteli - komunikon me video-mesazh me vajza.

  Fillimisht, në videon e parë ai tregon të pasmet para kamerës, kurse në të dytën fillon dhe masturbon.

  Meqenëse s’po e publikojmë videon, një detaj që mund t’u tregojmë është se Sokol Balla del të jetë mengjerash ose si thonë në Tiranë, sallaks.

  Ndryshe, pavarësisht se mund të ketë debate të ndryshme për etikën në këso lloj publikimesh – si ky i Sokol Ballës, ne në Gazetën Express besojmë se mediat kanë të drejtë të publikojnë edhe materiale të tilla kur bëhet fjalë për personazhe të njohura publike. Këtë e bëjnë mediat botërore sa herë që iu jepet rasti. Kujtojmë vetëm skandalin e fundit me videot dhe fotot e Snapchat’it të yjeve botërore.

  Të kujdesshëm duhet të jenë personat publik.

  Në vazhdim shihni disa fotografi nga videot intime të gazetarit Sokol Balla.

  [​IMG]
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nuk po them se sokoli eshte burre i mire,por ketu nuk dallohet,eshte apo jo sokoli.
   
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Per nje jave lajmet mbi video do zhduken nga cdo gazete. Pas nja 3 javesh dhe nga cdo forum. Koli do i kontaktoje te gjithe nje nga nje sic pati bere dikur Lesi e te tjere.
   
  Dreamer likes this.
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Skandaloze...! Si lajm. Megjithse ne kete foto asgje nuk dallohet vetem te pasmet, tani nuk mund ti vem
  emrin te pasmeve se kujt i perket:p Ndoshta ne kete foto eshte nje pjese e vogel e Balles nga te pasmet.
  Nejse gjithsesi keta personat publik bine pre me shpejt se sa nje person i thjeshte, shume veta mund ta ken bere
  kete , por nuk perben lajm, keto jane ceshtje personale private.
   
  Dreamer likes this.
 5. n00b

  n00b Forumium maestatis

  Na thoni kur te kontaktoje dhe ketu atehere. :p
   
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Pastaj kujt i duhet jeta personale e tjetrit,qofte person publik ose jo.e rendesishmja te mos bej/bejn gjera qe perbejn krim.
   
 7. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Gazetaria është e shndërrua në "kancer",
  as nuk të vjen të lexosh asgjë! Gjithcka për hir të fitimeve , vëmendjes.
  Për mua , imorale është gazeta dhe këta gazetaruce të pavlerë.

  Shqipëria po përballet me "skandale" me të mëdha si varfëria e tejskashme,
  këta ndalen në trajtimin e dickaje personale. Duhet të ndjesh keqardhje për cfarë u serviret masës.
  Totalisht mjerim.
   
  Balahk likes this.
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Tipike "lajmesh" te forta para votimeve !!
  Nje "Sokol" e nje "Sokoleshë" nje dopio free ne mjes heret para votimit dhe RROFTE PARTIA
   
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Mire ja kane bere k'tij, eshte bere i padurueshem. Le ta skandalizojne dhe te zhduket nje here e mire nga ekrani, perversi.
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une per kete gazetar kam respekt. S'ka bere asgje qe te tjeret nuk e bejne. Kur te heqin dore te tjere do te heqe edhe ai, mendoj.
  Une kam pare nje gazetare te njohur italiane qe i bente gojore nje politikani. S'kam koment per kete.
   

Shpërndajeni këtë faqe