Sipas jush nje femer dhe mashkull mund te jene shok te ngushte(pa qene te lidhur)?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga horizonti, 27 Jun 2003.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  un e kam nje shoqe te ngushte,biles per te qene teper te forcuar kemi shpuar gishtat si femije ,e kemi pir gjakun .......nuk kemi interesa tjera,pervec se sincerta shkoj per vizite e flej biles nga njeher atje.ajo eshte e martuar nga Madrid- ka origjinen extra femer e bukur,e kemi vendos per mos te humbur njeri tjetrin me mire keshtu si moter e vella!ajo me jep keshilla,sa her me thot leje ket femer nuk ben per ty,e un e degjoj se besoj tek ajo.shkoj n dyqan me te per bler rroba,ajo mi konbinon......kemi fjetur dhe sebashku ne nje krevat,por nuk ndoll gje se jemi ber familjes(kam fjet kur nuk ishte martuar jo tani eeh)
   
  Last edited: 21 Dec 2014
 2. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  ku ka shoqni sot mes nje djali e nje vajze
  sa ta marrin vesh qe je singel, tpropozojn per lidhje
  mu per vete personalisht kshu mka ndodh
   
  joetisti_ and scadarsko like this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  T'i lidhesh ujkut melcite ne qafe per t'i ruajtur. Ne mos "levizte" mashkulli do te levize femra dhe "corba" patjeter do te gatuhet.
   
 4. "Gambler"

  "Gambler" Forumium praecox

  ...m'kujtohet shprehja e nje djali qe kisha ne universitet, kur me tha (tekstualisht) per nje "shoqe" te perbashket "tja .. ropt k..... m....; sa her do me u q. vje te ty, sa her do me u qajt, vje te mu!" :giggle:
   
  joetisti_ likes this.
 5. Universal

  Universal AnonymouS

  Kur dikush dashuron ai/ajo humb 1 ose 2 shoket me te ngushte..
  Njerezit ndryshojne,thjesht kujtimet jane ato na mbajne. :)
   
  agim40 likes this.
 6. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Dashurite e medha lindi nga miqesite e medha....
   
  Dreamer, Balahk and agim40 like this.
 7. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  Vështirë, por ka raste kur miqësia egziston edhe pa qen të lidhur
   
  -Zana- likes this.
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Sigurisht qe mundet... Por nese jane te dashur veshtire te ngelin shoke pas ndarjes .. Ne te kundert kam shoke te ngushte sa te duash , pa asnje cenim/qellim seksual... E ne k'te rast prandaj I quajme edhe shoke te ngushte.
   
  agim40 likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une kam shoqe te mira. Tani, kemi bere ndonjehere seks por kjo s'do te thote asgje, prape shoqeri mbetemi :)
   
  Balahk likes this.
 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Si zor duket
   
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jo,nuk mund te jene.njeri bie brenda me doemos.
   
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahahahahahahaha ku t i gjeshe keto shoqe kshuuu :p
   
  joetisti_ likes this.
 13. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ndoshta:p
   
  joetisti_ likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po pse s'do te ishte shoqe nese do te behej seks? Ka plot raste kur s'kalohet ne ngaterrim ndjenjash edhe kur e ben me shoqen.
  Disa ndikohen nga ajo qe u thone pa marre parasysh qe edhe genjejne. Shkojne ne shtrat dhe e fshehin. Edhe mire bejne. Kujt t'ia tregojne?
   
  Balahk likes this.
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shume e veshtire ...
   
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Vallai keshtu shoqesh nuk me kane qelluar ndonjehere,por kush te doje te urdheroj :p
   
  joetisti_ likes this.
 17. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Quhen shoqe me benefite kto lol
   
  Balahk likes this.
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Shok po. Te ngushte , jo.
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E sigurisht, sepse nje shoqe e ngushte kur te jete e lodhur, shokun e ngushte therret per pak masazh, e pastaj... kush mund te duroje :)
   
 20. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Jo..e pamundur!
   

Shpërndajeni këtë faqe