Si t'i flasësh një femre/mashkulli që ta bësh për vete.

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga HipHop-Girl, 10 Aug 2014.

 1. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  E kam bere vec per vete,kjo ishte keshille per ju :p
   
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Keshilla imagjinare na jep dhe ti. Tani a e di se ne cilin kontinent esht ai dikushi qe ka ngecur tek ajo endrra bashk me ty.
   
  DarkBlonde likes this.
 3. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Haahaahhahaaahha
   
  Rimseb10 likes this.
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Larg nga ti se te futke ne iluzione
   
  DarkBlonde likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Shaj shoqen e femres.
  FITON.
   
  MrCool and joetisti_ like this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  thuaji qe e ke 23, diten e lindjes :p
   
  Airbourne likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me 7 Nendor...me kalendarin e sotem....pra +1!
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i shkruan ne rrugen kur ajo del nga shtepia: "ngordha per ty!"
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ti thuaj shyqyr qe s'u ngaterrua edhe te hidhte dicka ngjyre blu. Se do te kishin thene: bobo, i paska care temthin!

  (tema)
  i ben serenate poshte dritares...
   
 11. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Lol Sapo hyna ktu me msu diçka si mund ta bej I femen per vete por asnjera nga kto nuk pi uj :p nrradh tpar ti qe Thu femres kushtoj vemenje sa ma shum ti kushtosh aq ma shum ta Ka fut. Kshu qe mos u bazoni kto fjal por mundohuni sa ma shum mos mej kushtu vemendje se do ju vi vet se bahet kurize :p
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit


  Ja lexoji mire keto se mbase te ndihmojne .
   
 13. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  hahahah Me vjen Mir qe qeke kaq i ndjeshem dhe kaq i sjellshem me femrat Por, gabohesh
   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk jam i jam e si fillim,dhe thjesht solla temen si rifreskim ta lexoje dhe ti mos te hynin ne pune ato pikat e sipermendura.
   
 15. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Mfal Po asi gja Nuk tkuptova gjithsesi flm shum per temen,. Por ato qe ke shkrujt ti Nuk hyn npun me femrat as1 sepse Kan ndryshu gjanat, cdo Gje esht per se mprapshti nqs e do pak ka met dasht shum, nqs ti i kushton pak ma pak vemendje se sa ajo ty ajo Ka met kushtu ma shum tyy. per shum arsye, kshu qe Mos fol pa lidhje, se sje nvitet e 1944 Po jena 2017
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk i kam shkruajtur une ,eshte sjelle info nga antare tjeter.
  Ok pra ,ti vet si mendon? Si duhet ti flasesh nje femre?
   
 17. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Sit tjet femra varet..
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ja pra e mesove :)
   
 19. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Hahahahahahahha lumi une per Ty. Po Ku mdole perpara pash kryt tem? Peri Ka je moj inteligjente :p
   
 20. olofssonlarstony

  olofssonlarstony Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Çështja ime (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 200000 Lek në 15.800.000 Lek me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe