Si t'i flasësh një femre/mashkulli që ta bësh për vete.

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga HipHop-Girl, 10 Aug 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  per ta ber per vehte une e shikjoj drejt n sy dhe bej sikur nuk me terheq.....kur ajo me shikjon!dhe me pa si ofroj dicka per te pire dhe gjithmon ja refuzoj kthimin me pije te sajen deh direkt i afrohem duke e pershendetur deh i le nr tel ku ajo fillon sms.....
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  sa kollaj qenka ... sme duket aq kollaj , nejse mendimi juaj ... por eshte me veshtire nga aq se ka femra qe spreferojne lokalin ...
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  tani ato ne stalla lopesh e qobaneshat nuk kane pretendime se i rrezon ne kanal se kane cizme llastiku me dy nr me te medhenj ...
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nganjehere kur te shkrep ke ai lloj te shkrep, jo gjithmone funksionon por ka tipa qe te tilla i pelqejne ...
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  muuuuuuuu
   
  Hektor12 likes this.
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Edhe ate lloj e pelqejne
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nuk besoj që duhet ndjekur ndonjë rregull..
  Mjafton të jesh vetvetja :)
   
  Airbourne likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nganjehere dashurohemi edhe me pemet, e mgjithate pemet nuk flasin.
   
 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Thjesht behu vetvetja, no matter what!!
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  :)
  Pikerisht.
   
  TinkerBell likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  femra kur te do, te meson vete cfare t'i thuash.
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk ka kuptim kjo
  Te mesosh ate qe do se cfr duhet te te thoje,i bie ti thote kot perderisa nuk mundi ti thoshte vet.Cte duash nje te tille kur ti thot kot kur smundet vet ?

  Sa per temen., ti flasesh rreth gjerave qe kane interes per te.
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Por e kisha me shume fjalen tek ideja se me pare duhet te te doje. Sepse edhe sikur artin e te berit per vete ta kesh mesuar te mjeshtri me i madh, nese ajo s'te do, s'ke shans.

  Por edhe eshte e vertete ne fakt. Ja, mua nje vajze ma tregoi direkt sesi mund ta beja per vete, me tha: 50 euro :p
   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jo ajo tregoi se shitet e per sa .
  Ta besh per vete sdo te thote se duhet ta duash
  Ta besh per vete eshte tjt ceshtje e tjt te te doje
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ne rastin e lekeve, sado qe e thashe per shaka, nje te vertete e ka brenda, mendoj. Qofte se nje vajze per ta bere per vete do shakate e tua, sinqeritetin etj, qofte se nje tjeter do parate e tua, nese qellimi eshte ta besh per vete, ia ke arritur ne te dyja rastet.

  Po pra, ta besh per vete do te thote te tregoje interes, te te kushtoje vemendje etj, por ai qe kerkon ta beje per vete, ne fund te fundit do dashurine e saj, dhe jo thjesht te luaj.
   
 16. MrCool

  MrCool Oldschool

  Tashti, mvaret per ca do ta besh per vete. E gjitha eshte te qellimi.

  Nese ke per qellim ndonje majmunllik, ndiq metodat ( gjithsesi eshte gabim mos e bej :p ), perndryshe, beju vetvetja dhe mos e caj koken fare.
   
  joetisti_ and Airbourne like this.
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Disa Femra....polake nuk te vrejne qfar kerri ke....ndoshta mentaliteti tyre...ne pergjithesi.
   
 18. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  metoden qe time se shkruaj se ma vjedhin ..
  ;--)
   
  TinkerBell and Airbourne like this.
 19. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Behu vetvetja ( me te mirat e te kqijat), sepse diku ne bote egziston dikush qe enderron te takoje nje person si ti.
   
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po ja thu vetes apo mendon se me kto fjale do e boje per vete at personin
   

Shpërndajeni këtë faqe