Si t'i flasësh një femre/mashkulli që ta bësh për vete.

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga HipHop-Girl, 10 Aug 2014.

 1. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  hahahahahahaahhhhaah eh mehdet...
   
  Hektor12 likes this.
 2. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  O zoot more Roberto ,mjaft se e kuptuam qe ke shpirt anglez ti ne cdo fjali gjysem shqip gjysem anglisht! :p
   
  Hektor12 and tropojanja like this.
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  e kan fajin kecat besaa :p:
   
  HipHop-Girl likes this.
 4. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
 5. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Po thash mos po te rrehet menja hip hop :p
   
  HipHop-Girl likes this.
 6. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  No way... Ti te me rresh mendjen mua? Never. :p:D
   
  ageon gashi and Hektor12 like this.
 7. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Worth a try init :p
   
 8. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Po me kecat e mi ca pate ti :p
   
 9. HipHop-Girl

  HipHop-Girl Papirus rex

  :mad::):):)
   
  ageon gashi and Hektor12 like this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Cdo qen ka ditet e veta per te kaluar ... kshu perkthehet , edhe muhabet qensh e bere eee :p
   
 11. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  MHB KECASH :p:p
   
  ageon gashi and Hektor12 like this.
 12. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Jo re jo se bana mhb qensh po a shprehje ktej
   
  tropojanja likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Shprehjet ktheji shqip dhe interpretoi drejt ... me mire gjys fjale shqip dhe jo anglisht e pa lidhje muhabet ...
   
 14. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Ja kjo ju ban fiksim Kecat e mi :D
   
  tropojanja likes this.
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  jes jes you rajt :p:p:p
   
  Hektor12 likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ishalla nuk rriten kecat se behen cjepen e dhi :p
   
 17. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  hhaahahahaahahahaha...mos dilni nga tema o cuna:p
   
  Hektor12 likes this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Na falni cte bejme duhet me mesu kesishten tashi ... me fol me nje femer :p
   
 19. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Huh sa gjuh a profesjon mesoje mbase te duhet :p
   
  tropojanja and Hektor12 like this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ska gje te paarritsheme po se kapem do kerkojme ndihme nga ndonje rrotull qe e din :p
   

Shpërndajeni këtë faqe