Si te Zhbllokojme Mistreci.com ose Filma24 ose cdo website te bllokuar.

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga Universal, 12 Jun 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Si te Zhbllokojme Mistreci.com ose Filma24 ose cdo website te bllokuar.
  Sic e dini AKEP ka bllokuar shume nga faqet ku ne mundet te shikojme filma online falas. Me 3 hapa te thjesta ne mundet te zhbllokojme te gjitha faqet qe akep ka bllokuar.
  Nuk eshte asnje gje illegale dhe nuk ka asnje problem.  Keta ISP kane bllokuar keto website:
  Abcom
  Albtelecom
   
  gurax and Solaris like this.
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Unë e kam zbuluar vetë. :p
  Por ti rrofsh që e solle sërisht!
   
  joetisti_ likes this.
 3. cun durrsi

  cun durrsi Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe