Shuplak Stafit!

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga Daja, 14 May 2018.

 1. Daja

  Daja Primus registratum

  "Shum kerkesa dhe pak rregull."

  Shumica prej jush frymzohen dhe justifikohen me fjalen staf, duke harruar se si hyn aty.

  Ta dini se xhelozia dhe inati jan problematika dhe kufizimi i zhvillimit paqesor ne cdo lloj fushe.

  Per te qen nje trup i shendosh, fillimisht duhet te pastrosh veten pastaj te behet kritika ndaj popullit llapazan.

  Stafi duhet kritiku veten me shuplaka perpara se ta kritikoj dikush qe krijo baza dhe argumente.

  Mos e ulni nivelin ku sduhet sepse nuk e perballoni dot.

  Mos harroni se anarkia dhe lartesia juaj krijohet prej nesh, popullit, dhe binduni se gjithmon esht kriju mundesia per tshkatrru shtete apo mbreteri.


  Ju pershendes
   
  Xhaxhi and Frank like this.
 2. Timi

  Timi Administrator Anëtar i Shtabit

  Sipas menimit tim duhet te nderrosh ate qe te furnizon millin :hot:
   
  AcD and Dreamer like this.
 3. Daja

  Daja Primus registratum

  Do e kem parasysh ankesen tende :duku:
   
 4. TeDdY

  TeDdY Primus registratum

  nuk e ndrron daja asiher shokun e vet :)
   
 5. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  daja shokun nuk e nderron por mallin e nderron :p
   
 6. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  mendimi jot Daja eshte shume i sakte por dhe userat e vjeter prandaj nuk para ften sic benin me pare sepse cdo gje kto e kan kthyer ne privatizim qeverie si ED Rama :p
  Timi shikoji me mire gjerat sepse e ka thene tamam daja .....Mos harroni se anarkia dhe lartesia juaj krijohet prej nesh, popullit, dhe binduni se gjithmon esht kriju mundesia per tshkatrru shtete apo mbreteri.
  mos harroni jemi ne qe jeni ju :p
   
 7. TeDdY

  TeDdY Primus registratum

  sa bukur flet ky daja. rroft columbia
   
 8. SmS

  SmS Forumium praecox

  pse i veni "Budallallikun" Daja dhe i thoni nderro mall kolombia etc etc ka thene dicka me vend dhe eshte nder te pakta postime qe meritojne noten 10 ne forum Keshtu qe sado qe ta ktheni ne qesharake apo ta anashkaloni me nje Fjali (Nderro mall) E bardha eshte e bardhe se beni dot te zeze jo :) Respekt daja reapekt per te gjithe ✋
   

Shpërndajeni këtë faqe