Shpërthen Armina, s'ka më heshtje (Foto)

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 13 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Fotot që ajo përcjell, gjithmonë kanë marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe jo vetëm, e ndërsa në postimin e radhës ajo është bërë enigmatike.
  [​IMG]

  Kohët e fundit duket se jeta e bukuroshes Armina Mevlani është mbyllur brënda rrjeteve sociale, teksa ajo është bërë edhe më aktive në Facebook dhe Instagram.

  [​IMG]

  Fotot që ajo përcjell, gjithmonë kanë marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe jo vetëm, e ndërsa në postimin e radhës ajo është bërë enigmatike.

  [​IMG]

  "Mos e ler dhimbjen dhe njerëzit që kërkojnë të ulin, të të prishin ëndrrat. Ngrije kokën në dritën e diellit dhe ec me vetëbesim, sepse jeta vjen vetëm një herë!".

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kujdes se ja hoqi siguresen :D
   
 3. Rozafat

  Rozafat Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe