Seriali NIKITA

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga bLuE IcE, 1 Feb 2011.

 1. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Per te gjith ata qe e ndjekin kete serial, le te shprehin mendimet e tyre ketu.
  Deri tani kane dale 12 episode? çmendoni se do te jete vazhdimi?....
   
  MegiB likes this.
 2. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

 3. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Forumista te nderuar, shume e mirpritur seria 13 e Nikitas, mund ta shifni ne linkun e dhene me siper... shikim te kendshem....dhe si gjithnje presim vazhdimin...
   
 4. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

 5. kimivision

  kimivision Primus registratum

  Do me tregoje ndokush se ka filluar te perkthehet sezoni i dyte i Nikites?
   
 6. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

  Seriali Nikita ka fillu edhe sezoni i 3t.... shum serial i fort :D

  [​IMG]
   
 7. t-bag

  t-bag Primus registratum

  I bukur, kjo ka luajtur tek seriali me i ri nga netflix The-I-Land esht super, tek mistreci.cc mun ta shikoni
   

Shpërndajeni këtë faqe