Sa veta mbajne nje avatar (imazh) qe eshte fotografi e tyre ne Forum?

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Hank, 27 Feb 2011.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jo
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po te vendosnim te gjithe fotot (po te kishim) kur ishim foshnje, do te plaste nje konkurs se kush ishte bebushi me i bukur :)
  Mendon se do te fitoje, El@?

  Po ia beje dermanin, me nje varg hudhrash :p
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po une sapo te thash qe skam foto foshnje te vetes .
  Edhe sme pelqejne konkurset :)
   
  Last edited: 13 Jul 2017
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Pra po thua qe s'di si ke qene si foshnje? Po s'e ke pyetur mamin ti a ishe e bukur ose jo? :)

  Mua me ka thene se kam qene shume i bukur :D Por nga ajo qe lexova, do ta fitonte Strategu konkursin. :)
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Asnjehere :)
  Nuk kam qen kurioze a isha e bukur apo jo e pyesja me shume a kisha numer dhe une ne ball si te tjeret :p
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sikur pa dashje numrat do te ishin ngaterruar, do te intrigonte me shume rasti kur, nga familje e varfer te kishe shkuar ne te pasur, apo anasjelltas?

  (tema)
  Nese dikush do te na lexoje karakterin, me shume informacion i jep dicka ndryshe nga fotoja origjinale, sesa vete fotoja origjinale.
   
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jo,dhe nese vertete do kishte ndodhur nje ngaterese e tille do doja mos ta dija.
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  edhe sikur te ishte qe ne te vertete te ishe vajza e nje mbreti dhe nje mbretereshe? :)

  (tema)
  gabim bejme qe te pakten me njeri-tjetrin ketu ne forum nuk njihemi me foto.
   
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Jam unë, çik më e vogël këtu :)

  @Hope , sa me siguri që flet, sikur ke një jetë të tërë që më njeh :p
   
 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Edhe sikur qe ska shans :p
  Kam /kisha nje ngjashmeri te pa pare me tim ate keshtu qe as qe behet fjale :D
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po mundet edhe qe mbreti te kete patur ngjashmeri rastesore me tet ate :)

  (tema)
  une po e mendoj te ve veshin tim si foto... Vetem se kam hall se ndonjera do ta shohe e do te mendoje: se ku e kam pare kete vesh une... :)
   

Shpërndajeni këtë faqe