Sa veta mbajne nje avatar (imazh) qe eshte fotografi e tyre ne Forum?

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Hank, 27 Feb 2011.

 1. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  jo jo jemi pak me te mire se fotot
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'i kam numeruar :)
  Une per vete, kam kohe pa e nderruar kete simbolin, tani qe e mendoj, mbase e nderroj keto dite... ose mbase jo. Fotografi timen...? Do te kufizohesha te jepja nje mendim pa e care koken po ta kisha, kurse sa i perket ta kisha jo te plote... jo. Nje femre i shkon te jete jo e plote se nxjerr syte, buzet, gjoksin, floket. Kurse mashkulli c'te nxjerre dicka interesante. Te nxjerre... nejse.
   
  DarkBlonde and MrCool like this.
 3. MrCool

  MrCool Oldschool

  joetisti_ likes this.
 4. MrCool

  MrCool Oldschool

  DarkBlonde and Frank like this.
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Pa ti ske t'liga maj naqe se ti marr me deshire :p
   
  TinkerBell likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Marshalla thuaj :p
   
  Hope likes this.
 7. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  un kam pas mbajt dikur, e kam heq :p
  (kam foto veshje ktej besoj nese m kujtohet mire :p )
   
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kjo ne avatar ti je Tinkerbell? :)
   
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Kap hudrat kam synin e keq :p
   
  TinkerBell likes this.
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ajo dora vet asht lol lol :p po ti ske foto kurr@El@ :p
   
  TinkerBell likes this.
 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po ti Tinkerbell je ?:p
  Une do pres te me pergjigjet vet :) ty ste besoj :D
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une po te vija nje foto timen, do te vija vetem nje foto kur kam qene foshnje, por nuk e kam nje te tille.
   
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pse te vendosesh nje ku je i madh cfare ka?
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te hane me sy :p
  Por, do te ishte nje rast ku do te ishe vete, pra me foton tende, dhe s'do ta kishe problemin se te njohin. Pra privatesi e ruajtur. Ndryshe pastaj, pse te mos vinim edhe emer e mbiemer :)

  Ti e ke nje foto kur ke qene foshnje?
   
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  A ti e ke problem mos te njohin,ok pranohet :)
  Jo te gjithe duan te njihen .
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po ketu kemi mundesine te themi ate qe mendojme, dhe ka raste kur na pelqen te themi ate qe nuk mendojme, ka raste kur themi te verteta, ka raste kur themi gjera te paqena...
  Pra pak a shume sikur votojme, jemi ketu. Dhe vota duhet te jete e fshehte.

  S'me the, ti e ke nje foto kur ke qene foshnje?
   
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk e kisha lexuar, une skam asnje foto foshnje,fotot e mia fillojne 6-7 vjece
   
  joetisti_ likes this.
 18. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  mbase atehere ke lindur :D
   
  MrCool likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E pra. Mendoj se te pakte jane ata qe kane. Tani vone ka filluar te kete foto te foshnjave, madje edhe i flimojne aq shpesh sa, kur te jene rritur mund ta shohin gjithe femijerine si nje film te gjate :)

  Por po ta kishe nje, do ta kishe vene?
   
 20. MrCool

  MrCool Oldschool

  Une kam nja dy, por nuk i ve se me marrin msysh.. :p
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe