Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga Al-Punk, 22 Sep 2008.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Eshte liberalizuar disi procesi i rregjistrimit te domaineve .al.

  Te interesuarit per nje domain te tille mund te vizitojne http://www.host.al
   
  MrDen likes this.
 2. FutjaKot

  FutjaKot Forumium praecox

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Shyqyr qe erdhi dita te regjistrosh donmaine .al por cmimet me duket pak te shtrenjta :)
   
  Last edited by a moderator: 13 Apr 2015
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Diskutohet qe do ulen cmimet me vone! Por aktualisht ky eshte cmimi me te cilin mund te tregetohen.
   
 4. FutjaKot

  FutjaKot Forumium praecox

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Na dergo ndonje email kur te ulen cmimet pra se dua te regjistroj disa donmain names
   
 5. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Hap nje llogari klienti tek https://www.host.al , normalisht per cdo ndryshim do dergojme nje email.
   
  Last edited: 13 Apr 2015
 6. Juir

  Juir Forumium maestatis

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Mandi shtrenjte eshte per 2 vjet 100 euro llogarit qe me .com une paguaj 40 euro ne vit ,duhet te ulen pak
   
 7. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Jam shume dakort qe duhet te ulen Juir. Me .com paguhet edhe me lire, sidoqofte tani eshte casti qe mund te rregjistrohen domainet me te mire. Me vone thuhet qe do ulet cmimi, por deri atehere ka kohe.
   
 8. SiL3nT

  SiL3nT Administrator Anëtar i Shtabit

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Normale qe tani duhet te jen shtrejnt sepse me nje domain qe mund te blesh tani mbas 2 vitesh kur te jen ulur cmimet domaini jot do jet nder te paret qe eshte hapur me .al dhe do ket nje vler shume me te lart se ajo qe e ke bler [​IMG]
   
 9. VeriuPortal

  VeriuPortal Primus registratum

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  lol me .com jane falas nqs e merr me host ose biles me 2$ ne muaj.

  Por pyetja ime eshte nqs se dua te marr nje domain .al pa host, a ofrohen sherbimet e DNS per ta lidhur me nje host diku tjeter?
   
 10. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  E kemi futur falas sherbimin e DNS dhe mund ta lidhesh ku te deshirosh.
   
 11. my love

  my love Primus registratum

  Re: Rregjistroni domaine .al tek www.host.al

  Si mund ta ble un nji faqe.. e kam nji faqe po e kam forumotions ene dua ta boj me com kush mund t'me ndimoj t'me thot,ku mund ta ble per 5 vjet
   
 12. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Faqen e bën ti, ti duhet të blesh një domain edhe host.
   
 13. BigVIP

  BigVIP Primus registratum

  Ka ndonje kupton per zbritje ?
   

Shpërndajeni këtë faqe