Rikerkes! Per aop!

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Daja, 4 Mar 2019.

 1. Daja

  Daja Primus registratum

  Pershendetje stafi.

  Kerkoj nga grupi sop nje vendim me te drejt ne kerkesen time.

  U be nje kohe e gjate qe pres te behem pjes e stafit, por me jan krijuar probleme pa deshiren time.

  Un besoj se eshte e drejte qe tjem pjes e stafit, per shum arsye: jam user i vjeter dhe pothuajse ndodhem gjate gjithe kohes jam online. Kam edhe un javat e mia aty me 2 a 3 usera (kuntriboj pozitiv)

  Arsyeja dhe pakenaqesit personale te cdokujt kan shum diferenc me njera-tjetren. Nuk eshte e drejte qe brezi vjeter te trajtohet ne forma hijenash apo te lihet ne injoranc dhe te perserisim prap historit e vjetra.

  Sinqerisht do doja nje vendim tshpejt & perfundimtar nga ana juaj.

  Ju pershendes
   
 2. RAIN

  RAIN Primus registratum

  persh daja shpresoj te jesh mir si ish antar i staf e dhe pjestar i server albnetwork dhe shkruan ne forum per te qen pjes e stafit .mesa kam komunikuar dhe kam biseduar me sop koleg e tjer momentalisht nuk mund te ket shtime pasi jan mbyll.. shpresoj te jemi ne kontakt ne server per azhornime te reja ,, te uroj shendet e gjith tmirat ;)
   
 3. Daja

  Daja Primus registratum

  Kerkesa ime esht ber qysh para nje viti dhe nga ana juaj vec justifikime kam marr.
   

Shpërndajeni këtë faqe