Reklama privat

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Hank, 16 Feb 2017.

 1. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Di që dikur keni diskutuar për këtë Robin që bën reklama privat. Pas kaq vitesh vazhdoka akoma.

  [​IMG]

  Ishte me emër t0fx dhe biseda ishte në mëngjes. Tani që u ktheva nga puna pashë që ka ndryshuar emrin në hyllien.

  Nga fundi thotë që i bën të fala @gurax dhe ka shumë respekt për të...
   
  gurax likes this.
 2. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  [​IMG]
   
  gurax likes this.
 3. gurax

  gurax Pan ignoramus

  @Hank, faleminderit per kete.
  Po, eshte i njejti person qe prej vitesh e ben kete gje ketu. Pervec kesaj e ben kete gje edhe me regjistrime te shumefishta, me shume nicknames ne kete forum here pas here, per t'i shpetuar gjurmimit. Dhe vertet, identiteti i tij primar eshte t0fx . Mund te them se ka edhe bashkepuntore ne kete kryqezate te lashte te tijen per 'invitations', e ka bere edhe ne forume te tjere me sa jam ne dijeni, por nuk eshte vendi dhe momenti per t'u zgjatur me keto gjera, te cilat per mua jane vetem turperuese!
  Eshte interesant te permendet fakti se shume here regjistrohet me nickname femrash dhe shfaqet si femer, ne ato raste kur mendon se flirti me seksin e kundert do te maksimizoje mundesine e terheqjes tjeterkund.

  Sado qe te duket e habitshme, ja qe ka edhe mendje te cuditshme qe mendojne ne kete menyre.
   

Shpërndajeni këtë faqe