Reklama privat

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Hank, 16 Feb 2017.

 1. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Di që dikur keni diskutuar për këtë Robin që bën reklama privat. Pas kaq vitesh vazhdoka akoma.

  [​IMG]

  Ishte me emër t0fx dhe biseda ishte në mëngjes. Tani që u ktheva nga puna pashë që ka ndryshuar emrin në hyllien.

  Nga fundi thotë që i bën të fala @gurax dhe ka shumë respekt për të...
   
  Passion- Al and gurax like this.
 2. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  [​IMG]
   
  gurax likes this.
 3. gurax

  gurax Pan ignoramus

  @Hank, faleminderit per kete.
  Po, eshte i njejti person qe prej vitesh e ben kete gje ketu. Pervec kesaj e ben kete gje edhe me regjistrime te shumefishta, me shume nicknames ne kete forum here pas here, per t'i shpetuar gjurmimit. Dhe vertet, identiteti i tij primar eshte t0fx . Mund te them se ka edhe bashkepuntore ne kete kryqezate te lashte te tijen per 'invitations', e ka bere edhe ne forume te tjere me sa jam ne dijeni, por nuk eshte vendi dhe momenti per t'u zgjatur me keto gjera, te cilat per mua jane vetem turperuese!
  Eshte interesant te permendet fakti se shume here regjistrohet me nickname femrash dhe shfaqet si femer, ne ato raste kur mendon se flirti me seksin e kundert do te maksimizoje mundesine e terheqjes tjeterkund.

  Sado qe te duket e habitshme, ja qe ka edhe mendje te cuditshme qe mendojne ne kete menyre.
   
 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Hank, Gurax,

  Po ju ku u zhduket? Bashke me Universal, sa vura une kembe ketu ju u shkrite si kripa ne uje. Edhe pse Balahk me paralajmeroi nepermjet nje mesazhi privat te mos levizja prej ketej, e detyruar me teper nga "zhdukja" juaj dhe e bezdisur ne te njejten kohe nga disa anetare ketu (cfare trollesh) mendova t'i pergjigjesha fteses se nje Mandi, Mandi per te qene anatere e Forum-Al.

  Ky Mandi ndoshta eshte edhe Hyllieni apo Fox (Lise) qe ju ka derguar edhe ju ftesa.

  They are just mocking birds!

  Per cfare dreq reklamash apo konkurencash behet fjale?


  Eleonore
   
 5. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis


  Me ka zhgenjyer me shume se Albo i FSH.

  Forumi i tij eshte produkt vjedhjesh,edhe nje dite do te zhduket si i tille qe u krijuar.


  S'ka lene forum pa me ftuar si skuth faqe me faqe,me disa emra hynte,aq sa i harronte ke antare ftonte,edhe me ne fund me pafytyresine me te madhe me ben bllok ne fb,kur pa qe ika nga forumi i tij,edhe me thote ndjese,por dua te them se jan abuzu fotot e mija,nga nje rival i imi (admin forumi)qe ti e ke ne shoqeri.

  Shpifje!
  Shpifje ,intriga.

  Se do mundej te bente reklame ketu,s'do e besoja,pamvaresisht se ia kuptova natyren.
   
 6. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 7. Lexus

  Lexus Primus registratum

  Ja dhe petraqi aka wxp ne aksion

  Pasi sulmonin forumin me the ddos, dergonin dhe mesazhe privat antarve.

  Tani pa pik turpi vin ketu dhe na bejn moral. Lol

  Ps passion shume i ulet paske qen, po nuk shkruan burri ne forume te shtuan apo te hoqen nga fcb mer. Aq me teper qe njeriu qe permend te ka respektuar jasht mase, por fatkeqsisht u mesuam me shqipot, jepi doren te merkan krahun.

  Hajde baboc shiko hallin tani, mos u merni me budalliqe
   
 8. Lexus

  Lexus Primus registratum

  Personi qe ti ke folur nuk eshte real t0fx

  Kerko ndonjerin me nofk universal se aty do ta gjesh pergjigjen.
   
 9. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  Asnjehere personalisht s'kam bere reklame te ndoje forumi.

  Nqs ke kaq kellqe dil e me thuaj kush je me nofken reale qe di neper forume.

  C'moral leshi more bejne?

  Nuk do e besoja se te gurax ka bere reklama,por thash
  produkt vjedhjesh.
   

Shpërndajeni këtë faqe