Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  doja ta shkruaj nje mendim casti, por sapo e nxora dhe ishte i nxehte. Sa te ftohet do ta shkruaj.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ky lulka i bashajve ....IMMER ein Schritt voraus!!!!!

  Një ditë më vonë, më 21 Qershor në mesditë, në sallën e Kuvendit Basha bëri publik faktin lidhur me një automjet tip “Toyota Yaris” me 1.5 milion euro të zbuluar në Gjermani.

  QUDI?????Ka i di ky kto gjona????

  Mendimi i CASTIT!

  Asht FUKS apo SHPIJUN???
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Aman si lene kalamajt te rriten si femije!
  Pa menduar konkurencen apo pamjen e jashtme pfff
  Btw kjo nuk eshte vogelushja me e bukur ne bote, kjo mund te jete zgjedhur nga ato konkurente ku per prind kane nje tufe injorantesh[​IMG]

  FEMER SHQIPTARE me IQ....MAKSIMALE.
  HUT AB....mendimi qastit.:)
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  KETA jane FEMIJET me te BUKUR ne BOTE...

  Por kur je FASHIST dhe nje COP MISHI i paafte per tu qliruar,do mbash dhe PASOJAT.
  Nji nga keto ESHTE: 30% uranium i pastert ne KOQOVO.
  Dhe...HESHT mer te jebace ROBT.
  hqdefault.jpg KoreanWarRefugeeWithBaby.jpg
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  T'lumt njajo goj o Mando, se e ke knu e ke qa mo! [​IMG].

  FTyre QIRE.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me pelqyen komentet OFENDUESE per kete.....IDIOTIN.

  bormann paska ikun me 1947....ky DEBILI.

  PSENE e DINE ....ruset.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Cfare quhet...DEMAGOGJI apo enderr per PUSHTET.  Ky DEBILI me abonete e satave,apo ky KLLUFI me ato teori te fshehta....Xhafaj asht shpijun i dyfishte.Ne mos caubojs alias rus.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E dini juve per se kaptinKALI HAJDUT nga gerxhet e Skraparit eshte...PALACO?
  Sepse do na behet si ish PRESIDENTI i KILIT.
  Shenimi IM VETJAK....LAJE gojen mer PISANJOS kur te permendesh ALENDEN.
  Kur ka THONE ARbeni....PROSTITUTE BACIL komb.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur GJUHEN SHQIPE BRILIANTE nuk e zoteron,duhet ta mbyllesh HALEN.

  Heshtja eshte gjithmone pergjigjia per ti dhene idiotve.....Nuk ja vlen te harxhosh kohe duke dhene shpjegime.....
  Nuk do kuptonin kurre....

  Kjo KERMA(dhe e kam humbur respektin)

  Gramatika le per tu...DESHIRUAR.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Tash......

  Me vone nje kafe tek gjermani dhe me pas.....do i tregoj ca LETRA nje FEMRE(te SAJA) tek....eladaDJALLI.
  Per sot KAQ.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Paskan grabitur 10 milion euro ne Rinas.....hmmmmmmmmmmmmm.

  Hajt mos e ben kaq met madhe per ket vjedhje se nk eshte hera para qe jan vjedh lek ne shqiperi-shkruan nje hulumtues.
  Kjo ka ndodh dhe ne Rusi para 2vjetesh-vazhdon nje tjeter.
  Familja Gambino Ne Shqiperi Dikur Mafjozet Kan Pas Vjedhur Ne Aeroportet E New Yorkut E Chicago’s-perfundon tjetri
  PS....me mir po vrej noi gjo qeter, SEPSE ne TROJE shikon vetem....BANDITIZEM dhe ...SHKERDHAPATARUCA.
  Noten e mire.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Grabitet një bankë, vdesin 9 persona.

  Të paktën 9 persona humbën jetën në një grabitje bankare që zgjati rreth një orë në Ido-Ani, të Nigerisë. Hajdutët, të cilët sulmuan një degë të një banke të vjetër në qytet, transportuan një sasi të madhe parash. Hajdutët u futën me një automjet sportiv në bankë, duke shkaktuar tension brenda ambienteve.

  Burimet në qytet zbuluan se pesë zyrtarë të bankës dhe dy klientë u vranë nga grabitësit, ndërsa një nga grabitës u qëllua për vdekje nga policia. Gjithashtu, u mësua se një oficer policie u vra nga grabitësit , gjatë operacionit.

  Përveç kësaj, shumë klientë dhe zyrtarë të bankës u rrahën nga autorët e krimit, ndërsa përpjekjet për të shmangur grabitjen nga policia dështuan. Zyrtari i marrëdhënieve publike të policisë së shtetit, z. Femi Jozefi, i cili konfirmoi incidentin, tha se ende nuk mund të japë detaje rreth incidentit.

  09/04/2019 11:42.

  PS.....do PACAHVURE te ashtequajtur intelektualDARA si puna e nje ZHULSI par,akoma ke bregu i Lanes.Rrobat qe u perdoren nga grabitesit ne Rinas i BLEN KOLLAJ ne.... e-bay,amazon ose internet.

  REDS....OKAY si dhe.....grabitesit ne Rinas jane kqyrur ne kufirin serb me destinacion drejt Rusise.

  Kaq IDIOTER SHKERDHATA kane trojet.

  Hajde tunga.
   

Shpërndajeni këtë faqe