Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

  1. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    doja ta shkruaj nje mendim casti, por sapo e nxora dhe ishte i nxehte. Sa te ftohet do ta shkruaj.
     

Shpërndajeni këtë faqe