Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ai momenti kur sezoni afron dhe afron dmth , dhe ti i gëzohesh sezonit të ri të The Originals , edhe pse sezonet e tjera copë copë ( kurrë të mbaruara ). Kështu madje

  741869.gif
   
  Airbourne and Hope like this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po që nuk paska njerëz këtu :eek: :eek:
   
 3. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Ske ci do mi floodiste :D
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha :p
  Fol për vete tiii... nuk ke lënë adresë pa e hapur.
   
 5. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Loool me kan cmen se per ca mi bllokojn si mor vesh
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Aq i pafajshëm që je ti.... çudi në fakt :p
   
  lardo-tr likes this.
 7. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Hahahahhahahahhaa
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  I kam te zymta....

  Teori konspiracionesh.
   
  DarkBlonde likes this.
 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Sa e vogel eshte bota kur shikon gjithmone ne te njejten drejtim
   
  Airbourne likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sa here qe kam <probleme> me flamurtare, me ECEN..... TOP,TULL apo MBARE.
  Perse?
  Sepse HERA e PARE qe i dhashe (pa u njohur shume),numrin e celularit nje femre.
  E VDEKME qe do me telefonoi.
  Tashti PAZAR mbas 20 km Ciklizem.
  KOHA......................MBRETERESHE.

  AGRE
  ALE
  AWE
  GRANDE.......MAKELELE.
  Tschyss.
   
  Al-Punk likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  peoples.....KAFSHE DYzvarranikesh...

  PERSEJA???
  KETA PERSERI do i PAGUAJNE.....HARACET.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Une jam shume KURIOZ...  Si do i vleresojne departamenti i shtetit caubojs apo perfaqesia e tyre ne Tirone....demostratat me DHUNE dhe DJEGJE.

  Per mua me se e QARTE.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Adrola Dushi e shqetësuar me protestën e sotme në “Rrugën e Kombit.

  Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe ish-missi Adrola Dushi. Ajo ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi nga ngjarja e sotme teksa ka shkruar: Kur padrejtesia behet ligj, rezistenca eshte detyre!!!  Ta nin ty per 5 napollona....evolucion.
   
 15. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Tabula rasa.
   
 16. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Nuk ka gje e cila nuk realizohet me pak vullnet dhe shune pune. :p
   
 17. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ai momenti kur analizon veprimet e tua dhe bindesh qe ke bere gjene e duhur.
   

Shpërndajeni këtë faqe