Qyteti me i bukur ne Shqiperi?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga iverson, 23 Jan 2003.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  Trea likes this.
 2. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  :kerce:
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  kerce derisa te lodhesh mos ndal
   
  kacurrelsja... likes this.
 4. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  Hahahaha poooooo :hidhu::hidhu: :kerce:
   
  kacurrelsja... and Hektor12 like this.
 5. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Dihet qe Fieri :D
   
  joetisti_ likes this.
 6. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  pogradeci
   
  kacurrelsja... likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Gjirokastra.
   
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Dihet nga ka ardhe kjo vetem Peshkopia per mua
   
 9. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 10. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 11. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Berati pa diskutim..pastaj bregdeti saranda,vlora vetëm se kanë detin
   
  TinkerBell likes this.
 12. Linux

  Linux think different

  Sado qe tjerat e kan nga nje gje, por Tirona is the best :D
   
 13. Hope

  Hope dans ton coeur

  Shkodra the best:D
   
 14. MrCool

  MrCool Oldschool

  Pogradeci, ato shtepite e vjetra te sheshi, parku i bukur dhe i gjate perreth liqenit, vilat e bukura ne vije te pare..Njerezit e urte dhe te dashur. Dhe qershia mbi torte, Driloni, parajse ne toke.
   
  kacurrelsja... likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Durresi!
   
  kacurrelsja... likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Berati.
   
  TinkerBell likes this.

Shpërndajeni këtë faqe