Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Gysmën e bëra, kurse gjysmën tjetër e marr në fund të javës.

  I mbaruat ju, apo s'i keni filluar akoma?
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Keto pushimet e sivejtshme me vajten gjysma gjysma ,bej tre dite e kthehu ne pune e kshu perseri .

  Cfare ore u zgjuat?
   
 3. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Në 5:30

  Kur u zgjove ti?
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me 6 (me oren ketu)

  Sa %te pages mujore prishni per blerje?
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me 6 (me oren ketu)

  Sa %te pages mujore prishni per blerje?
   
 6. Hope

  Hope dans ton coeur

  50% nmuj :p

  Sa e ke rrogen ne muaj:p
   
 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Nuk tregohet.

  Në sa vende ke qenë me pushime?
   
 8. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Smë kujtohen.

  Darka e fundit romantike kur ishte?
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Alergjike ndaj qirinjëve, arushave dhe gjërave shumë të ëmbla :p

  Nga të gjitha vendet e botës, ku do doje të ishe tani dhe me kë ?
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ne nje jet tjeter me gjakun tim.

  Do e beshtynit dikend ne surrat
   
 11. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  sma lejon edukata po mbase dhe e bej po me detyruan :p

  nga te buroi kjo pyetje?
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nga Bogova

  Cdo te thote per ju fjala Edukate?
   
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Etik rregullative me permbajtje morale. Karakteristik po ashtu personaliteti gje qe duhet te jet dhe cik natyrale.

  Ca kafshe do e quanit veten
   
 14. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nuk edi :p

  Meksico apo caraiben?
   
 15. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Karaibe.
  E ndjek sportin në TV?
   
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Fare.

  Çfarë u bëri përshtypje këtë verë ?
   
 17. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Që kaloi pa u ndjerë...

  I mbarove pushimet këtë verë?
   
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ohh jo, zyrtarisht kështu nisin të Martën :p
  Deri tani içik..

  Ke qenë me grip fiks para pushimeve ?
   
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Se mbaj mend kur kam qen me grip.

  Kush esht semundja qe ju prek me shpesh
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gripi pra.

  Ç'thotë e diela ?
   

Shpërndajeni këtë faqe