Pse Z:Lined?

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga Seyfert, 24 Jan 2018.

 1. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Closing Link: [185.33.33.133] (Z:Lined (jo! (ID: WEUEE2V3MQ)))
   
 2. hit-man

  hit-man Technical For Split Network.

  Mirmbrema Praktikisht duhet te kesh shkru ndonje fjal qe mund te jet ne spam dhe te ka kap Z:line Pa Dashje..Gjithsesi Ky Ip Nuk Rezulton te jet ne list eshte hequr.Faleminderit Per Mirkuptimin.!
   
 3. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  @hit-man sapo e provova dhe e njejta gje vazhdon.
  (14:27:37) Closing Link: [185.33.33.133] Z:Lined (jo! (ID: WEUEE2V3MQ))
   

Shpërndajeni këtë faqe