Pse vdesim?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Aki, 26 Aug 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  llaq shoku ropi llaq[​IMG].

  Sepse ka COPA qime si ky DEBILI,qe eshte JEVG i arratisur dhe qun ....kamunisti.

  Ky SUMQIMI sna dha nje meny te gatqme.

  Ju mendoni qe ...500.000 NJEREZ te VRARE,justifikon qellimin?
  Ka vlere....KJO SORRA..

  PS: po ku dine KAFSHET....HISTORI.
  Te GJITHE....UQK-iste.

  AIRBOURNE me te MADHE.

  Tungi
   

Shpërndajeni këtë faqe