pse duhet te besojme te Zoti

Diskutime tek 'Teologjia' filluar nga alban bala, 30 Jun 2005.

 1. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Mos i harro shenjat e pikezimit dhe drejtshkrimin e pergjithshem.
  Btw blonde me sy te erret?? You speak english water water :D
  E sa i perket temes, bota eshte e mrekullueshme sepse ka shije dhe mendime te ndryshme.
  Good Night( Naten e mire ).
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Perse UNE nuk besoj tek VRROMAT.
  20430089_1293147057480540_7566282149345813063_n.jpg 20525243_1294358640692715_1045019868641172206_n.jpg 20604690_1294358620692717_5868981139924929479_n.jpg 18447053_1222586694536577_7108526285165542677_n.jpg 20430089_1293147057480540_7566282149345813063_n.jpg 20604690_1294358620692717_5868981139924929479_n.jpg 20604690_1294358620692717_5868981139924929479_n.jpg 20430089_1293147057480540_7566282149345813063_n.jpg
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pra....krijuesi i universit per MUA eshte me .....SHKERDHATA.
   
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Nese Zoti ekziston, do i duhet te me lutet shume fort qe ta fal."
  -- Shkrim gjetur i gdhendur ne nje mur ne nje nga kampet naziste te perqendrimit gjate Luftes se Dyte Boterore
   
  Alivia likes this.
 5. bobo

  bobo marksist-enverist

  @Blondi, pikeze'ze moj, qe drejt'flet aq bukur me goje, jo vetem skiperisten por edhe inglisten-, je nje arsye me teper per ekzistencen e zotit: tka pajis dhe ty me tgjitha organet sikurse Gjin-on dhe sotira-qin
   
  Last edited: 20 Mar 2018 at 12:45

Shpërndajeni këtë faqe