Prezantoni Veten ne forum :)

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Lisa, 9 Jun 2017.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Për të gjithë ju që nuk më njihni, jam versioni Tinkerbellës brune :p
  E urtë, e butë dhe e sjellshme.
  Përshtatem lehtë, ndaj...edhe pse po bëj vitin këtu, për një prezantim dinjitoz nuk është kurrë vonë :p
   
  joetisti_ and MrCool like this.
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Shttttt.... po ke noj gjo per temen thuaje po ske eccc:D
   
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  That's my girl:*
   
  TinkerBell likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Tashi me binde :D
   
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem


  Dukesh ti sa e mire je :)
   
  TinkerBell likes this.
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Gjithmone e kam bere:)
   
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ti po ti :D
   
 8. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  Mundësisht po.
   
  TinkerBell likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po prezantohem: s'kam biografi te keqe. Vetem kam pickuar ca vajza nga prapa, kam puthur disa, kam qene pervers vetem ne nje-dy raste dhe kam pare nga vrima e celsit. Ky jam!
   
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ate,vrimen e celsin,e kemi bere te gjithe ne :p
  Po ketu ne forum, ke pickuar ndonje? :p
   
  joetisti_ likes this.
 11. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ti fol per vete @Balahk une nuk e kam bere ndonjehere...Jo qe s'kam dashur jo, thjesht s'jam mire me syte

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje karakkkakistike (se m'u mor goja) tjeter eshte: Ndihmoj vajzat kur pastrojne shptepine. Kur ndonjera hipen ne shkalle te marre pluhurat siper bufese, une i mbaj shkallen, dhe gjate kesaj kohe kur i shikoj ndonje rudhe te fustani ia drejtoj... Kaq! :p
   
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Joetisti,po kur i ngrene era fustanin,i mbyll syte? :p
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Qënkeni prezantuar goxha bukur :D
   
  Passion- Al likes this.
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  @gin-gin ec iher prezantohu ti :D
  Si hyre me kembe te djathte besoj>?:p
   
  gin-gin likes this.
 16. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  hiiiii un jam gin-gin alkoliste prej 10 viteve gezohem qe ju njoh :p Lisa ne te vertet kam hyr me shkop se mezi eci :D
   
  TinkerBell and SurferChick like this.
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Shif kjo brekskelepja, ik e rregjistrohu nai azil pleqsh se ske me gjet shpirtin binjak ktu sikurse dhe ta kesh fatin si hirushja.
   
  gin-gin likes this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  E shoh e shoh :p:p jo vetem alkoliste po shyqyr e cigare pike :p
  Welcome hun e kalofsh bukur :)
   
  gin-gin likes this.
 19. Linux

  Linux think different

  SurferChick and gin-gin like this.
 20. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  ki respekt per te moshuarit lol
   

Shpërndajeni këtë faqe