PO sikur te hiqet llotaria amerikane ??

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga vinjol, 2 Nov 2017.

 1. vinjol

  vinjol Primus registratum

  Po sikuir te hiqet llotaria amerikane >> do na merziten shume Korcare :D te tjert me radhe
  asnjihere se kam hedhe une per vete :/
   
 2. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Ne radhe te pare do të na merziteshin ata të cileve u ka dale e janë bere amerikane. :p
  Kjo llotari eshte nje fatkeqesi për Shqiperinë, sepse ndihmon në boshatisjen e vendit dhe asimilimin e tyre pertej oqeanit.
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po pse Korcaret?
   
 4. vinjol

  vinjol Primus registratum

  Guri i rende ne vend te Vet :D
  te dua shqiperi megjithe keta politikane K****** qe ke e po te vjedhin cdo dite e me shume
   
  Artin likes this.
 5. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Zduhet eleminuar por duhet ven kerkesa me te rrepta. Do bejn shume gabim ta eleminojn totalisht. Kjo llotari i jep mundesi njerezve por ama sic esht ne kete menyre me kerkesa aktuale nuk ja vlen. Amerika ka mjaft parazita nuk ka pse i shton. Kjo lloto esht dicka pozitive per usa dhe negative per shqiperin. Sic e perseriti dhe @Artin me siper esht boshatisur shqiperia esht shume e drejt. Por per sa i perket llotaris amerikane sjam dakort ta eleminojn totalisht por ta rikonstruktojn dhe te krijojn kerkesa me te repta dhe njerez me te arthme. Njerez me potencial qe te kontribojn per shtetin amerikan e jo te kontribojn ne deficitin e saj. Just my opinion :)
   
  Chrono_Crusade and Disconnected like this.
 6. Disconnected

  Disconnected Very Important Male

  Duhet ta provosh, biles aplikimin ta besh ne zonen e Korçes ndryshe ste njohin

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 7. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  Korcaret nuk merziten fare. vetem me bashkime familjare kane per te ikur 50% e qytetit
   
  Chrono_Crusade likes this.
 8. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Vinjol mos ndill ters se na fike
   

Shpërndajeni këtë faqe