Nudes ( Foto Nudo Artistike )

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga ^^MIA^^, 4 Oct 2006.

 1. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Ke te drejet Odea por nje nudo prap nudo ngelet /pf/images/graemlins/winkwink.gif

  Ndoshta jane ca te 'shtyra' drejt ekstremit te pornografise por s'me duket se e kane kaluar aq shume limitin e asaj zones gri qe kane dy zonat /pf/images/graemlins/smile.gif

  Gjithsesi do ta kem parasysh ne perzgjedhjet e ardhshme /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


  Lips, shume te bukura ato te tuat, sidomos ajo me kurrizin...I love it!

  [/ QUOTE ]

  Une mendoj qe femra pjesen me te bukur ka shpinen,me rruazat pak te dala te dukshme dhe gjithe format e hijeshise te dukura nga pas krijojne nje tjeter ndjesi. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. Sirena

  Sirena Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Nuk duhet te duken rruazat...se ashtu i bie te jete anoreksike.Duhet te krijohet ai kanali ne mes...si rezultat i perthyerjes se natyrshme.
   
 5. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Spo flasim per femrat e dobeta.Ka femra qe jane te mbushura dhe prap ju duken rruazat.Ai kanali ne mes krijohet nga menyra e te qendruarit.
   
 6. Sirena

  Sirena Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Po flas per kanal te natyrshem qe krijohet edhe kur ti thjesht je duke qendruar drejt ne kembe.Gjithsesi ska te beje shume me temen.

  Kone...ato fotot ne fakt i ke nje cike te ekzagjeruara /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Sirene ne dore i ke /pf/images/graemlins/winkwink.gif Nese e kane kaluar limitin nuk me ngelet fare hatri /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/idea.gif
   
 8. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]
   
 9. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  [​IMG]

  [/ QUOTE ]

  Shume e bukur kjo fotoja. /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 10. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Edhe ngjethja e mishit i duket...me pelqen!
   
 11. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Flet shume si foto. Trupi nuk eshte prekur fare ne foto dhe ka "kend"! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 13. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 14. Hellena

  Hellena Primus registratum

 15. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]
   
 16. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  John Peri..

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]
   
 17. Sirena

  Sirena Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Me pelqen ajo me shall roze me lart... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Edhe mua..cfare pastertie ee ,pranvere..
   
 19. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]
   
 20. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe