Nudes ( Foto Nudo Artistike )

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga ^^MIA^^, 4 Oct 2006.

 1. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Me ma fal kete , s'e dua ... s'ka pike misteri. Plus qe cunat qe buzeqeshin s'me bejne efekt, dua ata me shikim te vrazhde ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 2. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  Ik se t'kapi prej flokesh Pallino /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 3. personazh

  personazh Valoris scriptorum

 4. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. cufi_bardhit

  cufi_bardhit Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]

  Mos me kerkoni mo foto per 2 muj /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 6. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]


  Huh!
   
 7. dimir

  dimir Forumium praecox

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: LiPS</div><div class="ubbcode-body">

  [​IMG]

  [​IMG] </div></div>

  Shume te bukura, sidomos kjo foto e dyte.
  Emocion...........
  Shume e vecante dhe shume fantazi........
  Thanks Lips!
   
 8. dimir

  dimir Forumium praecox

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: LiPS</div><div class="ubbcode-body"> [​IMG]

  [​IMG] </div></div>

  Nuk e di nese dikush mund te prodhoj nje pale syze ose ndonje medikament qe te kaloj ca kohe duke e pare boten bardhe e zi.
  Shume te bukura!
   
 9. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  shume nice !
   
 10. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]
   
 11. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Nudes Natur ( Foto Nudo Artistike )

  [​IMG]

  <span style="color: #993399">Realitet i prekshem..zhveshje epshndjellese..</span>
   
  Airbourne likes this.
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 13. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Estetik me pasoja......
  aesthetischer-Akt-650x433-a7ca045d744802e2.jpg
   
 15. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

Shpërndajeni këtë faqe