Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga jack, 20 Nov 2002.

 1. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  DarkBlonde likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nga breket
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nga vetja ... ka plot qe heqin dore nga vetja per i pal breke
   
  MrCool likes this.
 4. MrCool

  MrCool Oldschool

  Nga endrrat... E di qe i kam thuajse te parealizueshme, por ja qe do mundohem deri ne frymen e fundit qe ti realizoj.
   
  DarkBlonde likes this.
 5. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Nga buka e thekur, domate e ullinj :D
   
  DarkBlonde and TinkerBell like this.
 6. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  nga pozitiviteti qe me ben te shoh te miren e aty ku nuk esht... ah dhe nga cigarja :p
   
  DarkBlonde, MrCool and TinkerBell like this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  1nga dashnia 2 nga amelsinat
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Dashuria nga stomaku kalon njëherë :p kështu që...
  Një gur, dy zogj.
   
  Hope and gin-gin like this.
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Hahahaha kam shej t fort :p
   
  TinkerBell likes this.
 10. MrCool

  MrCool Oldschool

  Hi5
   
  gin-gin likes this.
 11. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  slaps
   
 12. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  @gin-gin loooool hajde e ndezim nga nje cigare :p
   
  gin-gin likes this.
 13. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @DarkBlonde shyqyr qe ma kujtove ti blej se do u coja ne kater te nates si heren e fundit lol :p:duhan::duhan::duhan::duhan:
   
  DarkBlonde likes this.
 14. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Si nuk tha njeri po nga forumi nuk do hiqja dore kurr
   
  TinkerBell likes this.
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  gin-gin likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nga medorerenesia.
   
 17. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @Rimseb10 bujrum a don dhe shkrepse apo ke vet :p
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po buzet kujt tja mar apo ksaj @DarkBlonde
   
 19. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @Rimseb10 ate se di beni marveshje ju te dy :p
   
 20. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  gin-gin likes this.

Shpërndajeni këtë faqe