Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga jack, 20 Nov 2002.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jam plotesisht dakord
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Nga ato gjera qe me personifikojm Mua dhe ato gjera qeme japin ndjesin e te ndjerit mire !
   
  joetisti_ likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nga shoqeria e vertete dhe familja.. te tjerat per mua shkojne e vijne.
   
  Hektor12 and Dreamer like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nga deshira.
   
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nga vetja ... per mua kjo ka rendesi
   
  Solaris and Balahk like this.
 6. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Nga familja :)
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nga vetvetja
   
 8. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  shume e veshtire te miren mund ta bejme por nuk mund ta zgjedhim si disa varse qe i varim ne qaf e disa ne shpirt jeta eshte si nje labirirnti nuk dime.... por nuk pres qe gjithcka te mbes simbas deshires time cdo gje ne jete eshte e krijuar ne cift si e mire dhe e keqa e tjr por nuk kam hequr dhe nuk heq dore se qenuri optimist me jeten dhe te pakendshmet e saj e pranoj jeten sic eshte
   
 9. katsune

  katsune cherry blossom

  nga dashuria. :)
   
  Hope likes this.
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nga vetja, qëllimet që i kam vënë vetes, familja, shoqëria, nga vetë jeta :)
   
  Hope and Lisa like this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  joetisti_, TinkerBell and Hope like this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nga dashnia....
   
  TinkerBell likes this.
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Eshte shume pozitive...e PADJALLEZUAR.Shikon PERSKEPTIVEN me nje KLLUF teuton.

  M.gj-te ....Danke.
   
 14. KoRn

  KoRn Forumium praecox

  Nga Dashuria
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nga te jetuarit.
   
  KoRn likes this.
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nga nje ferkim i saj....

  Do isha IDIOT pavaresisht....
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nga pasojat e se bukures.
   
  TinkerBell likes this.
 18. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Nga qëllimi për të cilin ke ardhur në jetë..
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nga kofshet e saj
   
 20. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  Nuk do te hiqja dore kurre nga jeta,besimi,familja,endrrat dhe...:) :)
   

Shpërndajeni këtë faqe