Ndjenjat e momentit me nje foto

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga El@, 28 Dec 2014.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 2. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  [​IMG]
   
  Artisa likes this.
 3. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Valoris scriptorum

 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 5. Behgjeti

  Behgjeti Forumium praecox

  [​IMG]
   
  Last edited: 29 Mar 2017
  tropojanja and TinkerBell like this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1491924619976.jpg Nuk do ishte fare keq :giggle:
   
  Behgjeti and joetisti_ like this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  do ishte me bukur sikur tkalonte nai peshkaqen i bardh
   
  joetisti_ likes this.
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahah, të paktën aty do merrte fund çdo gjë. Çik dhimbje, çik vuajtje, por çdo gjë të çastit :p
   
  joetisti_ likes this.
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ni dit do mari gjithcka fund kshuqe une jam i mendimit qe sa me shpejt aq me mire, dihet per ke perfaqeson pozitivitetin kjo ndjesi
   
  TinkerBell likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

Shpërndajeni këtë faqe