Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Sweety el, 24 Apr 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Artin likes this.
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 4. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 5. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 6. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 7. Ledionik

  Ledionik Primus registratum

  Duket sikur Femrat qe kujdesen per lookun e duarve e teprojne nganjehere. Megjithese me thene te drejten femrat qe kujdesen per duart jane gjithmone te kendshme. Sigurisht kur zgjedhin modele thonjsh interesante.
   
  TinkerBell and Eléonoré like this.
 8. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Me pëlqejnë këta thonj, se nuk janë shumë të gjatë.
   
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk dua asgje te ngjitur ne siperfaqe se kur kaloj duart neper floke mi shkulin :p
  Sa me te thjeshta per mua ,jo shume te ngarkuara.
   
 10. olofssonlarstony

  olofssonlarstony Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Çështja ime (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 200000 Lek në 15.800.000 Lek me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe